KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13095642

nr 1309 5642

Willy Thessing

(f. 1939), Sverige

Akvarell, Stenmur. Signerad. Bladets mått: 31x40 cm

Willy Thessing, svensk bildkonstnär född 1939.

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 24 februari 2020
kl 18:36:33

Willy Thessing

Läs mer om Willy Thessing